Dla firm

woman1Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla firm w dziedzinie pielęgnacji wnętrz samochodów – od odkurzania, przez czyszczenie skończywszy na praniu tapicerki materiałowej lub czyszczeniu tapicerki skórzanej. Wykorzystujemy najlepszą chemię, czołowych producentów, więc możesz mieć pewność że usługa będzie najwyższej jakości.
man3

 

 

Oferujemy także usługi prania tapicerek meblowych, krzeseł biurowych, wykładzin oraz dywanów – wszystko z dojazdem do klienta. Jesteśmy elastyczni więc czas wykonania usługi dopasujemy do CIEBIE – jeżeli jest taka potrzeba możemy wykonać usługi w nocy lub w weekendy żeby nie utrudniać pracy Twojej firmy. Pranie PIANOWE zapewnia szybkie schnięcie tapicerek – więc rano pracownicy będą mogli korzystać z mebli biurowych.

 

 

carfleOferujemy kompleksowe rozwiązań dla flot samochodowych – im więcej samochodów tym lepsza cena. Pracujemy także w WEEKENDY, więc możemy wyczyścić samochody przed kolejnym tygodniem pracy Twoich pracowników.

 
trucks

 

 

Proponujemy gotowe rozwiązania również dla samochodów ciężarowych, autobusów, pojazdów zastosowania specjalnego.

 

 

 

 

Zdarza Ci się sprawiać prezenty Twoim najlepszym klientom? Jeśli masz klienta, który lubi swój samochód, z pewnością doceni prezent w postaci KARNETU na czyszczenie jego pojazdu w miejscu wskazanym przez niego. Wręczanie kolejnej butelki alkoholu czy zestawu długopisów na pewno na nikim nie zrobi takiego wrażenia jak prezent skrojony bezpośrednio pod niego, to na pewno da lepszy efekt!

 

Aby wycenić usługę wystarczy wysłać zapytanie ofertowe na wjanas@galwasteam.pl lub zadzwoń na 603-526-566

Naturalnie wystawiamy faktury VAT

 

Możemy także spotkać się w Twojej siedzibie i na miejscu ustalić czego potrzebujesz. Zapraszamy do KONTAKTU